Satılık Masaj Sitesi – Tüm Masaj Teknikleri, Masaj Dünyası

Her tür masaj ile ilgili görsel ve bilgiler…

Satılık Masaj Sitesi – Tüm Masaj Teknikleri, Masaj Dünyası


Satılık Masaj Sitesi – Tüm Masaj Teknikleri, Masaj Dünyası

Masaj ile ilgili herşeye ulaşabileceğiniz muhteşem bir içerik satışa sunuldu. Masaj severler, masaj salonları, oteller, masörler, masözler için ideal bir tanıtım sitesi.

Dikkat çekici masaj görselleri…

Her tür masaj ile ilgili görsel ve bilgiler…

Fiyatı sadece 750$ + KDV

İstediğiniz alan adı ile birlikte satışa sunulmuştur…

İLETİLİM:

Url: https://acilhost.com/

Mail: editor@acilhost.com

ÖRNEK SİTEYE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

MASAJ TEKNİKLERİ...

Sırt Masajıİyi bir sırt masajı hayatın en büyük keyiflerinden biri olabilir. Gerginliği azaltır,ağrı ve sızıları dindirir ve huzurlu bir rahatlama sağlar.
Çoğumuz ara sıra sırt çağrısı çekeriz: masaların üzerinde kamburlaşır, ağır yükler taşır, omuzlarımızı düşürür ve kötü şekillerde dururuz. Bunların hepsi de kasların gerilmesine ve düğümlenmesine yol açar. Masaj bu kasları gevşeterek onların neden olduğu acı ve ağrıları hafifletebilir.
Masaj kasları gevşetmekle kalmaz, sağlığın korunmasına da katkıda bulunur. Sinirler omurgadan başlayarak tüm vücuda dağılır ve masaj da doğrudan sinirleri etkileyerek sinir sistemini rahatlatır. Yavaş ve ritmik hareketlerle sakinleştirici yada hızlı ve çabuk hareketlerle canlandırıcı etki yaratabilirsiniz. Ben genellikle masajı masaj yaptığım kişiyi tamamen gevşemiş bir halde bırakmak için yumuşak hareketlerle bitiririm.

İlk DokunuşArkadaşınızın sırtına bir havlu yerleştirin ve bir eliniz ensede, diğeri de belde olacak şekilde ellerinizi havlunun üzerine koyun. Derin ve düzenli bir şekilde soluk alıp verin, dikkatinizi ellerinizin üzerinde toplayın.
Bu, masajınızın temposunu belirler ve ikinizin de gevşemesine yardımcı olur. Arkadaşınız soluma ritminizi kapacak ve kendiliğinden gevşemeye başlayacaktır. Siz derin derin solur ve gevşerken, enerjinin içinizden aktığını hissedeceksiniz; masajda kullanacağınız serbest enerjide işte budur.
Yaklaşık 30 saniye sonra yağı elinize dökün ve havluyu bir kenara kaldırın. Belin yanında diz çökün, yüzünüz başa doğru baksın ve yağı yayacak hareketlerle masaja başlayın.

ÖRNEK SİTEYE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ...