Çocuklar için eğlencenin kalbi Bodurm'da!

DOUBLETREE BY HILTON BODRUM IŞIL CLUB’TA

Çocuklar için eğlencenin kalbi Bodurm'da!


ÇOCUKLAR İÇİN EĞLENCENİN KALBİ DOUBLETREE BY HILTON BODRUM IŞIL CLUB’TA

COCUKDOKTORU.NET / BODRUM

Ödüllü ultra her şey dahil resort DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club All Inclusive Resort, 2024 yaz sezonunu çocuk misafirlerine özel aktivitelerle açıyor.

Bodrum – DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club All Inclusive Resort, haftanın her günü çocuklar için özel tasarlanmış eğitici ve eğlenceli aktivitelerle yaz sezonunu karşılıyor.

Çocukları için özel tasarlanmış olan Kids Club, haftanın her günü 4-12 yaş arası çocuklara sanat, oyun ve spor aktiviteleri sunarak bol seçenekli bir tatil vadediyor. Gözetmenler eşliğinde geçirdikleri zamanlarda çeşitli oyunlarla ve eğitici aktivitelerle yeni arkadaşlıklar kuran minik misafirler, unutulmaz anılar biriktiriyorlar.

DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club All Inclusive Resort'un Kids Club etkinlikleri arasında lego, çizim atölyesi, ebru sanatı ve seramik atölyeleri gibi pek çok etkinlik yer alıyor. Ayrıca, mini disco ve özel programlarla tüm sezon boyunca ailelere çocuklarla dolu dolu bir tatil programı sunuluyor.

Bodrum Torba’daki eşsiz doğası ve mavi bayraklı özel plajı ile DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club All Inclusive Resort, her yıl olduğu gibi bu yıl da yerli ve yabancı misafirlerini ağırlıyor. Sakin ve ayrıcalıklı bir tatil deneyimi sunan tesis, gastronomiyle birleştirilmiş özel tatil fırsatları sunarak, denizin, güneşin ve doğanın keyfini çıkarmak isteyen misafirlerini bekliyor.

www.cocukdoktoru.net